ТММГО "Віра, Надія, Любов"

 

20 хв

Тернопопільські волонтери відвезли подарунки у дитбудинкиРіздвяна акція

 

Різдвяні подарунки дітям відвезли волонтери громадської організації “Віра, Надія, Любов” разом із вихованцями центру дитячої творчості. Вони побували в обласному комунальному спеціалізованому будинку дитини, дитячому будинку для школярів на Бандери і притулку для неповнолітніх на Стрімкій.

Традиційна благодійна акція "Свято у серці кожної дитини" тривала тиждень, з 13 до 19 грудня . Пожертви для дітей-сиріт волонтери у збирали у "Барвінку" на Миру, “Орнаві” та ЦУМі.


Під час акції зібрали 3155,76 грн., - розповідає голова молодіжної громадської організації “Віра, Надія, Любов” Ольга Яремчук. - Приємно, що навіть у такий скрутний час тернополяни не забувають про добрі справи й милосердя. Люди впізнають волонтерів. Адже акція проходить двічі на рік: перед різдвяними і великодніми святами.

До акції цьогоріч також долучився благодійний фонд “Подоляни”. Від нього у дитячі будинки передали солодощі та канцтовари.

Вихованці комунального будинку дитини колядувати та розказували нам віршики, - каже Ольга. - Найбільше нас зворушила молитва двох малят. Коли ми дивилися на них, було важко стримати сльози...

http://te.20minut.ua/news/10190848

 Создан 24 янв 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником