ТММГО "Віра, Надія, Любов"

 

«Рука в руці: проживи життя зі мною…» Саме під таким гаслом 30 листопада 2007 року в м. Тернополі з
«Рука в руці: проживи життя зі мною…»
Саме під таким гаслом 30 листопада 2007 року в м. Тернополі з ініціативи ТММГО «Віра, Надія, Любов» відбулася благодійна акція «Поруч з тобою». Метою даної акції було інформування молоді про ситуацію, що склалася в Україні по захворюванню ВІЛ / СНІДом.
Зранку волонтери організації роздавали флаєри, символічні стрічки та інформаційні буклети у ВНЗ. Аналогічно працювали на Театральному майдані, збираючи кошти діткам, що народилися з ВІЛ, та роздаючи ще засоби контрацепції (презервативи) молодим людям. А о 17 год на великому екрані у кінотеатрі «Перемога» усі бажаючі мали змогу безкоштовно переглянути документальний фільм «СНІД – тінь над Планетою». Опісля великою кількістю молодих людей на Театральному майдані був запалений «Вогонь Надії» - лампадками у вигляді стрічки.
«… Я не встиг зробити свій вибір, сказати – «так» чи «ні». Не встиг нахмурити брови, сховати очі чи махнути рукою. Я не встиг, а чужий вибір проник в моє життя й накреслив його дороги. Мені потрібна допомога… Я приймаю виклик… Я – нове життя…»
Студентська рада нашого університету також долучилася до проведення даного заходу, закликаючи: «Не будьмо байдужими до чужого горя, адже ми всі – єдина сім’я! І допоки дбатимемо один про одного, до тих пір ми матимемо право називатися людьми».
Яремчук Ольга


Создан 10 сен 2008  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником