ТММГО "Віра, Надія, Любов"

 

Малюнок на асфальті
Діти на Тернопільському майдані малювали… мрії
• 3.06.2007 17:58

Маленький Андрій на своєму малюнку зобразив синю машину. Хлопчик ще не визначився яку саме модель хоче, казав, що просто машину
Хлопці малювали мобілки і машини. Дівчатка — сердечка і квіточки. Хатинка була зображена чи не на кожному малюнку ...
Найкращі “асфальтні” художники вигравали цукерки, іграшки та MP3-плеєри вчора на Театральному майдані Тернополя. Акцію влаштували організація “Віра, надія, любов”. За півгодини діткам потрібно було намалювати крейдою свої мрії. Організатори запросили до участі 30 діток з сиротинців міста. Поруч із ними малювали ті малята, які в цей час прийшли на майдан.
Хлопчик років шести в смугастій різнобарвній футболці, заправленій в шорти, намалював синьою крейдою машину. Поруч вже зображені жовте сонце, синій будиночок та різнобарвні дерева.
— А це мій песик, — тицяє Андрійко пальцем у синє створіння, намальоване біля синьої будки, поруч будинку. — Хочу маленького песика!
Андрій отримав приз у номінації “Найяскравіший малюнок” — солодощі і фарби. Такий же подарунок заробив сусід Андрія по малюнку Мар’ян Валюк. Хлопець років десяти намалював одразу дві мобілки “Samsung” і “Nokia”. Поруч — машина зі значком “Мітцубіші” і підписом “Eclipse”.
— І ще я кубок намалював, — показує Мар’ян. — Такий, як у футболі за гол дають.
У дівчат малюнки трохи інші. В них менше різноманітної техніки, зате більше квіточок і сердечок. Переможниця в номінації “Моя зіркова мрія” Олеся Мокринська намалювала в своєму квадраті два серця — одне велике рожеве, інше менше — синє. Під зеленими ялинками зображений синій дім і рожева дівчинка.
— Це я біля свого будиночка… В мене такий буде, — показує Олеся.
У подарунок дівчинка отримала книжку, розмальовку і солодощі.
Гран-прі і плеєр в подарунок отримала Аліна Казанська. Дівчинка намалювала свій дім, оточений квітами. Над ним літали різнобарвні метелики та світило сонечко.


Создан 18 мар 2010  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником