ТММГО "Віра, Надія, Любов"

 

ДІТИ-СИРОТИ ГОСТЕЙ ВІДПУСКАТИ НЕ ХОТІЛИ
http://nk.20minut.ua/news/121247
Великодні подарунки дітям з обласного комунального спеціалізованого будинку дитини і притулку для неповнолітніх на Стрімкій роздали 22 квітня, міський голова Роман Заставний разом із волонтерами громадської організації “Віра, Надія, Любов”


Пожертви для дітей-сиріт волонтери у жовтих футболках збирали у скриньки у найбільших торговельних центрах Тернополя з 14 до 20 квітня.

Під час акції зібрали 2770 грн. На ці гроші ми купили одяг — куртки і взуття — для дітей з притулку для неповнолітніх, — розповідає волонтер ТММГО “Віра, Надія, Любов” Ольга Яремчук. — Підгузки, креми, суміші, каші, олійки — для малечі з “Малятка”.

Спершу пакунки з подарунками відвезли у притулок для неповнолітніх, що на вул. Стрімкій.

У цю дощову погоду у нас із дітьми сонячно, ми дуже вдячні за усі дарунки, — каже завідувач притулку для неповнолітніх Володимир Завіша. — Зараз тут перебуває 21 дитина. Це діти, чиї батьки притягнені до відповідальності за невиконання батьківських обов'язків, а також ті, що опинилися на вулиці й були затримані за бродяжництво.

Пісні у виконанні дітей із центру дитячої творчості сподобалися вихованцям притулку не менше, ніж спрезентовані повітряні кульки, розмальовки і солодощі. Коли настав час прощатися, вони не хотіли відпускати гостей. Махали на прощання руками і запрошували: “Приїжджайте ще!”.
Тернополь 2008-04-22 18:56:57
“Віра • надія • Любов” •


Создан 18 мар 2010  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником