ТММГО "Віра, Надія, Любов"

 

Збирають пожертви для сиріт
Збирають пожертви для сиріт


“Коли даєш - наповнюєш руку, коли віддаєш - наповнюєш серце”, - під таким гаслом стартувала 22 березня традиційна благодійна акція до Великодніх свят “Свято у серці кожної дитини”.

Її мета - збір грошей, канцелярського приладдя, солодощів та інших необхідних речей для малечі з дитбудинків міста: «Малятка», притулку для неповнолітніх на Стрімкій і дитячого будинку для дітей шкільного віку на Бандери, - розповідає голова громадської організації “Віра, Надія, Любов” Ольга Яремчук. - Просимо долучитися всіх небайдужих. Давайте подаруємо кожній дитині свято!

Акція триватиме до 27 березня включно. З 16.00 до 19.00 волонтери збиратимуть благодійні пожертви у великих торгових центрах міста: “Орнаві”, ЦУМі, “Подолянах”, “Торговому Світі” (на вул. Миру і просп. Злуки). На ці кошти придбають необхідні дітям речі.

А 9 квітня наші волонтери, учасники Центру творчості дітей та юнацтва, представники учнівського парламенту «Наснага» і міський голова Роман Заставний відвідають дітей у притулках зі святковим концертом та великоднім кошиком.
Тернополь 2010-03-24 18:58:51

http://te.20minut.ua/news/171532


Создан 24 мар 2010  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником